płyta dla dzieci z dziećmi

Nagrywamy nową płytę dla dzieci - z udziałem dziećmi. Najbliższe warsztaty połączone z sesją nagraniową odbędą się 17 września 2022 r.
Wszystkie informacje i zapisy tutaj
 
 

DLA MŁODZIEŻY

Raz w roku prowadzimy trzydniowe Warsztaty Muzyczne dla młodzieży w wieku 13-19 lat.  

Warsztaty przeznaczone są dla grup, scholi i zespołów parafialnych oraz dla każdego młodego człowieka, który odkrył duchowy wymiar naszych pieśni i chce nauczyć się je śpiewać, grać lub tańczyć. Aby wziąć udział w sekcji instrumentalnej, konieczne jest posiadanie własnego instrumentu. Wraz z młodzieżą niepełnoletnią przyjeżdżają pełnoletni opiekunowie, którzy również mogą brać udział w warsztatach. Opiekunowie zajmują się młodzieżą w czasie przerw i biorą na siebie odpowiedzialność za podopiecznych podczas całych warsztatów. Jeden opiekun może zajmować się maksymalnie dziesięcioma osobami.

Więcej informacji o warsztatach - tutaj.

 

MOCNE GRANIE / WARSZTATY GITAROWE ON-LINE

Adam Dziedzic - kompozytor, gitarzysta, autor aranżacji, producent dźwięku. Jest związany z Mocnymi w Duchu od 1997 roku. Ze względu na licznie kierowane do niego prośby o pomoc w nauce gry na gitarze, Adam założył kanał na YouTube: Mocne Granie. 

Gitarzystów zachęcamy do korzystania. Można nauczyć się grać utwory Mocnych w Duchu i jednocześnie trenować warsztat. 

 


DLA DZIECI

Dwa razy w roku prowadzimy jednodniowe Warsztaty Muzyczne dla dzieci. 

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci muzykalnych, lubiących śpiewać, grających na instrumentach. Dzielimy dzieci na sekcje instrumentalne i wokalne.  Do warsztaty dla osób lubiących śpiewać dla scholi dziecięcych i młodszych zespołów parafialnych. Wraz z dziećmi przyjeżdżają pełnoletni opiekunowie, którzy zajmują się dziećmi w czasie przerw i biorą na siebie odpowiedzialność za podopiecznych podczas całych warsztatów. Jeden opiekun może zajmować się kilkoma dzieciakami.

Więcej informacji o warsztatach - tutaj.Wpłaty na Warsztaty Muzyczne dokonujemy na konto:

42 2130 0004 2001 0459 1020 0003

Mocni w Duchu
ul. Sienkiewicza 60, 90-058 Łódź
Tytułem: Warsztaty Muzyczne - imię i nazwisko